Згідно з програмою проекту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) за дорученням Уряду Німеччини,  Громадську організацію «Енерго-Інноваційний ДніпроХаб» залучено до компоненту «Професійні кваліфікації» в рамках міжнародного співробітництва.

Інформація про проект:

Назва проекту: «Енерго-інноваційний хаб – платформа для підготовки кваліфікованих фахівців для сфери енергоефективності» в рамках компоненту «Професійної кваліфікації» проекту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні», що виконується Німецький товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням уряду Німеччини.

Мета проекту: створити навчальний простір для реалізації ініціатив у сфері енергоефективності, розробити навчальні матеріали по енергоефективності для шкіл, закладів професійно-технічної освіти (ПТО) та ЗВО з використанням найкращих вітчизняних та міжнародних практик.

Цільова аудиторія: ВНЗ, заклади ПТО, ЗВО, школи, виробничі підприємства будівельної сфери, органи місцевої влади.

Учасники проекту та їх завдання:

GIZ Німецький товариством міжнародного співробітництва

– Забезпечує здатність відповідних суб’єктів та цільових груп в Україні до створення сучасного інформаційно-технологічного навчального простору.
– Сприяє формуванню суспільних змін та сталого енергетичного розвитку шляхом адаптації та поширення кращих міжнародних практик та навчальних матеріалів для різних цільових груп: студентів професійних навчальних закладів, молоді, школярів.

ГО “Школа енергоефективності”
– Впроваджує план заходів інформаційної та організаційної підтримки створенню Енерго-інноваційних хабів на базі університетів.
– Закуповує технічне обладнання для Енерго-інноваційного хабу та передати його університетам.
– Сприяє інтеграції Енерго-інноваційного хабу з інтерактивним мобільним додатком “Кліматичні краплі” та технологією Енергетичного моделювання (інструмент ІСЕ).

Інноваційні магістерські курси
на підтримку покращення
енергетичного та вуглецевого сліду
будівельного фонду України
Проєкт 101082898 – UKRENERGY

Проєкт співфінансується Європейським Союзом, проте висловлені погляди та думки належать лише авторам цього проєкту і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури. Ні Європейський Союз, ні грантодавець не можуть нести за них відповідальність.


Вебсайт https://erasmus-ukrenergy.unige.it/

Акронім: UKRENERGY
Шифр проєкту: 101082898-ERASMUS-EDU-2022-CBHE-STRAND-2
Термін реалізації: 1 квітня 2023 – 31 березня 2026
Координатор проекту: Університет Генуї (UNIGE), м. Генуя, Італія