Енергоефективність в дії
Платформа для навчальних та просвітницьких заходів в сфері енергоефективності

Про нас

Коротко про діяльність Хабу:

  • Створення відкритої Демо-зони енергоефективності

  • Співпраця на рівні  школи - ПТУ - технікуми - ЗВО

  • Співпраця з громадами

  • Створення бізнес-партнерств

  • Проведення заходів з енергоефективності

  • Підготовка фахівців з енергоефективності

  • Розробка ідей та проектів розвитку Хабу

А тепер, детальніше:

Згідно зі стратегією розвитку академії діяльність Хабу базується на освіті, практиці, науці та нормотворчості. Кінцева мета – трансформація в Зелений Університет. Маємо можливість надавати освітні послуги згідно сучасних європейських стандартів. В минулому семестрі було проведено навчання за дисципліною «Контроль якості у будівництві енергоефективних будівель» для магістрів-науковців. З цього року після внесення корегувань в освітню програму ця дисципліна викладається і для магістрів-науковців, і для магістрів-професійників.

Більш детальну інформацію про проект та Енерго-інноваційний Хаб отримайте за посиланням https://pgasa.dp.ua/eih/.

Освітня програма: "Енергоаудит та енергоефективність в будівництві". Практичне навчання проводиться на базі обладнаної лабораторії з енергоаудиту та енергосертифікації Енерго-інноваційному Хабу. Ви отримаєте можливість ознайомитись та працювати з сучасним обладнанням та матеріалами, що надано в рамках проекту. Більш детальну інформацію про обладнання і партнерів проекту отримайте із 3-D туру Енерго-інноваційному Хабу за посиланням https://cutt.ly/EN9GJEA. Навіть в умовах дистанційного навчання, нам вдалось отримати можливість проводити практичні заняття для груп до 10 осіб з виконанням всіх протиепідемічних заходів.

Зважаючи на теперішню ситуацію в країні, ми ввели важливий Цикл відкритих лекцій (майстер-класів)  «Енергоефективність для кожного», який проходить щотижня. Підписавшись на наш YouTube канал https://cutt.ly/oN9FQLR, можна отримувати ще більше цікавого контенту!

Крім підготовки магістрів, активно працює атестаційна комісія з підготовки енергоаудиторів. За курсом "Сертифікація енергетичної ефективності будівель" видано 33 атестатів. За курсом "Обстеження інженерних систем будівель" видано 12 атестатів. Більш детальну інформацію щодо проведення навчання на курсах можна знайти за посиланням http://pgasa.dp.ua/profesijna-atestatsiya.

Триває активна співпраця з Фондом Енергоефективності за курсом «Підготовка енергоаудиторів для роботи з фондом енергоефективності". Використовуючи новітні матеріали, отримані в рамках роботи в проекті, за курсом «Підготовка енергоаудиторів для роботи з фондом енергоефективності" видано 25 сертифікатів.

Незважаючи на складний час, Енерго-інноваційний Хаб м. Дніпро намагається допомагати державі практичною діяльністю Хабу:

-      технічне обстеження та енергоаудит будівель;

-      тепловізійне обстеження;

-      розробка проектів активних будівель, проектів підвищення енергоефективності будівель;

-      енергосертифікація будівель;

-      інструментальний енергоаудит - проведення BLOW DOOR  тесту (повітропроникності будівлі).

Активна робота Хабу ведеться з бізнес-партнерами. На сьогодні вже офіційно підписано більше 20 Меморандумів про співпрацю.

Згідно з програмою проекту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH) за дорученням Уряду Німеччини,  Громадську організацію «Енерго-Інноваційний ДніпроХаб» залучено до компоненту «Професійні кваліфікації» в рамках міжнародного співробітництва.

Громадська організація «Енерго-Інноваційний ДніпроХаб» бере активну участь у міжнародному проекті 101082898 – UKRENERGY "Інноваційні магістерські курси на підтримку покращення енергетичного та вуглецевого сліду будівельного фонду України" (Італія). Проект співфінансується Європейським Союзом.  Мета проєкту: сприяння досконалості викладання та навчання в Україні шляхом створення інноваційних магістерських програм з енергетичної стійкості в будівлях, які відповідають принципам Болонського процесу. Проєкт має на меті впровадити інноваційний магістерський курс щодо енергоефективності та зменшення вуглецевого сліду в будівельному фонді України.